Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucularımızın 5 yıla yaklaşan tecrübe birikimleri üzerine 2013 yılında kurulduğumuz günden bugüne ADEMOĞLU İnşaat olarak, birçok konut alanındaki projelerimizi başarıyla ve yüksek düzeyde memnuniyet içeren müşteri geri dönüşleriyle tamamladık. ADEMOĞLU İnşaat olarak, hizmet verdiğimiz müşterilerimize hem proje aşamasında verdiğimiz destek ve uyumlu çalışma anlayışımızla, hem de konutlarında sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet prensibimizle yalnızca memnun müşteriler yaratmakla kalmadık, ne mutlu bizlere ki tavsiye edilen ve aranan bir inşaat firması olarak da tanındık.

Günümüzde, deneyimli ve işinin ehli ekibimiz, güçlü finansal yapımız, katma değer yaratmaya odaklanmış kurumsal kültürümüz ile Türkiye’de ve global pazarlarda yaşam alanları inşasında uzmanlık çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Her zaman işimizi heyecanla yaptık, küçük büyük her işimiz bize heyecan verdi. Bu heyecanımızı tüm paydaşlarımıza ve müşterilerimize de yansıttık ve büyük bir sinerji yakaladık. Duyduğumuz heyecan, nitelikli çalışma alanları inşa etme yolunda bize ilham verdi ve başardık. Başarmanın zevkini tüm paydaşlarımızla birlikte yaşadık. Heyecanımız ve işimize olan sevgimiz bizlere daima başarı getirirken, müşterilerimizde ADEMOĞLU güvenini tesis ettik. 

Tüm paydaşlarımızla ve müşterilerimizle her zaman dürüst, anlaşılır ve samimi ilişkiler kurduk. Müşterilerimizle her zaman, her işimizde uyumlu çalıştık ve bize olan güvenlerini daima taze tuttuk. Nitelikli çalışma alanları inşa ederken güven de inşa ettik. Tüm paydaşlarımızla ve müşterilerimizle birlikte uyum içerisinde geleceği ve hayalleri inşa ettik. Geleceği ve hayalleri gerçek kıldık. Heyecan, kalite ve güven ADEMOĞLU markasının ifade ettiği anlamdır. ADEMOĞLU markasının sunduğu deneyimin özüdür. Bizler bu deneyimi sunmaya devam edeceğiz…